תמונות לפני ואחרי

אחרי:
לפני:

נוצר נזק בעקבות שחיקת שיניים. שחיקת שיניים או הידוק לסת גורמים לשיניים לזוז ממקומן ולאבד מגובהן ועשויים לגרום לסדקים ושברים. שיקום השיניים בוצע בעזרת כתרי זירקוניה, להגנה על השיניים וליצירת מראה אסתטי. מדובר בשיטה עמידה, שמחזיקה מעמד שנים רבות. בנוסף, ניתן למטופלת סד לילה מסיליקון למניעת המשך שחיקה של השיניים.

המטופלת הזדקקה לפתרון אסתטי מיידי לכבוד אירוע משפחתי. נעשה שימוש בציפויי לומינירס לקבלת שיניים אחידות באורך וצבע, וקו חיוך אחיד. הציפויים מוכנים תוך 3 שבועות ואין צורך לשייף את השיניים עבורם.

שילוב של ציפויי לומינירס להשלמת שן חסרה. הציפויים ענו על כל צורכי המטופלת: שיפרו את צבען וצורתן של השיניים הקיימות והשלימו את השן החסרה. הציפויי שמשלים את השן החסרה מודבק בעזרת גשר לצידן הפנימי של שתי השיניים השכנות.

בוצע יישור שיניים לסגירת רווחים בעזרת פלטות שקופות. התהליך אורך כ-3 חודשים ובמהלכו מחליפים מספר פלטות בשלבים שונים של יישור עד קבלת התוצאה המבוקשת. לאחר מכן בוצעה הלבנה והודבקו 2 ציפויי חרסינה, ליצירת שיניים אחידות בגודלן.

הוחלפו כתרים קדמיים ישנים בחדשים. בכתרים הישנים ניתן לראות את המתכת ממנה הם עשויים והתוצאה היא מראה של שן לא בריאה ולא אסתטית. הטכנולוגיה בתחום כיום מאפשרת ליצור כתרים מזירקוניה, שנראים יותר אסתטיים וטבעיים.

יצירת מראה אחיד בעזרת חומר שחזור. החומר מודבק על השן ללא צורך בשיוף, ללא הרדמה וללא כאבים. הצבע והצורה מותאמים בעבודת יד. מדובר בפיתרון מהיר בעלות פחותה מזו של ציפויי חרסינה.

המטופלת עברה בעבר השלמת שן שבוצעה שלא כהלכה. צבעו וצורתו של הקטע המשוחזר לא נכונים ולכן אינו מחובר היטב לשן. באיזור החיבור נוצרו כתמים עקב כניסת מזון. השחזור הישן הוחלף בשחזור מחומר חדיש ואיכותי יותר, בעזרתו ניתן להתאים צבע נכון יותר בקלות ולכן נראה טבעי יותר. החומר החדש הוא גם חזק ועמיד יותר.

המטופלת נפלה בבית הספר ושברה חלק גדול משיניה הקדמיות. לפני גיל 17 בדר"כ לא מבצעים ציפויי חרסינה כיוון שהשיניים לא סיימו את גדילתן. לכן נעשה שימוש בחומר שחזור. הטיפול בוצע בפגישה אחת, ללא שיוף וללא כאבים. התאמת הצבע והצורה לשיניים הקיימות נעשית בעבודת יד.

השלמת שן ישנה שעברה המטופלת לא בוצעה כהלכה ולכן הצטבר לכלוך בחיבור לשן. השחזור החדש נוצר מחומר חדיש ואיכותי יותר, שקל יותר להתאים את צבעו לשן והוא חזק ועמיד יותר. לאחר השלמת השן בוצעה גם הלבנה.

צרו קשר

כמו כן, ניתן למלא את הטופס ונחזור אליכם בהקדם.

שעות פעילות


יום א'.........8:00-16:00

יום ב'.........8:00-21:00

יום ג'..........8:00-21:00

יום ד'.........8:00-20:00

יום ה'........8:00-20:00

יום ו'..........8:00-15:00

לתיאום ייעוץ 03-6200711

דוא"ל. clinic@drcarmi.co.il

כתובת. מרכז מיניקן,

רחוב רודנסקי 5, תל אביב

© 2018 by Dr. Libby Carmi, Dentist

 לתיאום ייעוץ