top of page

חומרי מילוי

תמונת אווירה חומרי מילוי


רבים נוטים לחשוב כי הקמטים הינם הבעיה העיקרית מבחינת המראה, אולם גישה אחרת גורסת כי הבעיה העיקרית היא צניחת הפנים.

חומרי המילוי והטכנולוגיה מהווים אפשרות לא ניתוחית לנפילת העור ולקמטים. 
אם לא מזריקים ישירות לקמט, אלא לנקודות מרימות בפנים, אפשר לשפר משמעותית את מראה הפנים והמאפיינים המבגרים ותוך כדי כך גם לשפר את מראה הקמטים. 
טיפולים במרקם העור, מיצוק עור ויצירת קולגן מאפשרים הרמה של הפנים ומראה של עור בריא וקורן. 
מטרת הטיפול היא שיפור כללי עדין במראה הפנים לצורך קבלת מראה הרמוני וטבעי, כאשר התוצאה היא בדרך כלל מיידית ובמרבית המקרים אף ללא זמן החלמה.

 

הסיבות לשימוש בחומרי מילוי:

- שיפור אסתטי - כאשר למטופל רצון לשפר או להוסיף היבט מסוים במראה הפנים. לדוגמה, 
כאשר עצמות הלחיים מאבדות מגובהן ויש אובדן שומן בפנים, מתקבל מראה נפול של הפנים. ניתן להשתמש בחומר מילוי , באמצעותו, ליצור שחזור של עצם הלחי והרמה של הפנים וכתוצאה מכך לשחזר את המראה ה"משולש" המקורי של הפנים.


הטיפול בעצם הלחי מאפשר הרמה של הפנים ולכן משפר גם את אזור שקעי העיניים ואת זוויות האף כדי להשלים את השינוי ממראה "עייף" למראה "רענן". דוגמא נוספת ההיא פיסול האף בעזרת חומצה היאלרונית.

 - שיפור סימני הגיל – ריענון או הפחתת סימני הזדקנות כמו קמטים ואובדן נפח. ככל שאנו מתבגרים, הקולגן בעור שלנו עובר תהליך של פירוק. הפירוק הזה גורם להופעת קמטים, קמטוטים, לחיים מרוקנות, צניחת קו הלסת ובאופן כללי מראה עייף ומבוגר. חומרי המילוי משיבים לעור מראה צעיר ורענן.

 

תמונת לפני אחרי חומרי מילוי
תמונת לפני אחרי חומרי מילוי

במרפאה נעשה שימוש בחומרי מילוי איכותיים, מהמותגים הנחשבים ביותר בשוק הרפואה האסתטית. עניין זה הינו בעל חשיבות עליונה, שכן לא כל חומרי המילוי הינם באותה איכות ויעילות ועל כן טיפול זהה באמצעות חומרים שונים יכול להיות בעל תוצאות שונות. 

אנו משתמשים בחומרי מילוי למטרות הבאות:

 • קמטים סביב העיניים

 • מילוי עצמות לחיים

 • צניחת קו לסת

 • קמטים בצדי האף והפה

 • שפתיים דקות

 • שקיות תחת העיניים

 • קמטים סביב השפתיים (קמטי מעשנים)

 • קמטים וקמטוטים בכל הפנים

 • תיקון אסימטריה בפנים

 • פיסול אף

 • עיצוב סנטר

 • מילוי רקות

 • שיפור מרקם העור

חומרי המילוי לא רק מחליפים את החומצה ההיאלורונית שאבדה אלא גם גורמים ליצירה מחודשת של קולגן בעור ולכן לתוצאות ארוכות טווח. ישנם מספר סוגים של חומרי מילוי. כל סוג מתאים לאזור אחר בפנים והסוגים השונים גם מתנהגים באופן שונה, מה שאומר שחומרי מילוי שונים ייתנו תוצאה שונה באותו האזור. חשוב לציין שהחומרים בהם אני משתמשת במרפאה קיבלו אישור של משרד הבריאות האמריקאי (FDA).

שלבי הטיפול:

 

נתחיל בשיחת ייעוץ, בה תקבלו הסבר על הטיפול וסוגי חומרי המילוי השונים. נבדוק יחד מהם רצונותיכם ומטרותיכם ואעריך מהי הדרך הטובה ביותר להגיע אליהם. חשוב לי מאוד שהמטופל/ת ת/יבין כל שלב בתהליך וזה מאפשר קבלת החלטה נכונה לגבי הטיפול הטוב ביותר.

תוכנית הטיפול מותאמת אישית לכל מטופל/ת תוך תהליך אבחון ייסודי, שמיעת מטרות המטופל/ת והערכת המצב והטיפול המתאים לו ספציפית. זהו שילוב של הניסיון והידע המקצועי שלי ושל בקשת המטופל/ת.

לאחר הייעוץ, כשאהיה בטוחה שהכל הובן , הטיפול יבוצע. הטיפול לוקח לרוב כחצי שעה ומבוצע על ידי רופאה מיומנת ובסביבה מרגיעה שתתן לכם ביטחון בתוצאה. בגלל שחומר המילוי מוזרק מטופלים רבים מעדיפים משחה מרדימה באזור הטיפול כדי להבטיח נוחות וחוסר כאב.

הטיפול עצמו פשוט מאוד ואני אבצע את המילוי במספר זריקות קצר ומדויק. במהלך הטיפול כל פרט נלקח לתשומת הלב כולל המיקום והכמות בכל אזור. המטרה היא לשמר את המראה הטבעי ולהדגיש את תווי הפנים הקיימים, ולאחר שנים של ניסיון, יש לי את הידע הדרוש לשימוש בחומרי מילוי בצורה שתשיב את המראה הצעיר ללא שינוי דרסטי במראה. והתוצאה היא שיפור המראה שלך – כשאת/ה נשאר/ת את/ה!

bottom of page