ציפוי חרסינה לשיניים

שילוב של ציפוי חרסינה לשיניים "לומינירס" להשלמת שן חסרה

ציפוי חרסינה לשיניים לומינירס הם פטנט של חברה אמריקאית DEN-MAT, הממוקמת בקליפורניה. אלו ציפויי חרסינה לשיניים דקיקים מצד אחד, אך חזקים מאוד ולא שבירים מצד שני. Cerinate, החרסינה ממנה מיוצרים הציפויים, היא חרסינה חזקה במיוחד, המאפשרת ייצור ציפויי חרסינה דקים מאוד, בעובי של 0.3 מ"מ (עובי של עדשת מגע לעיניים) - העובי המינימלי של ציפויי חרסינה קלאסיים הוא 0.5 מ"מ ולרוב יותר מזה. יתרון השיטה הוא, שציפויים כה דקים וכה חזקים מאפשרים לרופא/ה ליצור ציפויי חרסינה ללא צורך בשיוף השיניים וללא צורך בהרדמה מקומית.

 

רק רופאי שיניים שהוכשרו על ידי החברה יכולים לעבוד בטכניקה זו מכיוון ששיטת העבודה והדבקת הציפויים מאוד מורכבת. הדבק שמשמש לציפויים הוא דבק מיוחד שמיוצר על ידי החברה ותהליך ההדבקה נמשך זמן רב (שלוש שעות לערך).

לשיטה ישנם מספר חסרונות והיא אינה מתאימה לכל מקרה. החברה מגבילה את המטופל לבצע מספר רב של ציפויים (קשת שלמה), כלומר אין אפשרות לבצע ציפוי בודד. מעבר לכך השיטה אינה מתאימה לבעלי שיניים בולטות מאוד מכיוון שגם עובי כה קטן יבליט את השיניים עוד יותר. התוצאה המתקבלת היא מאוד אסתטית ומתקבל מראה של חיוך מלא שיניים לבנות ומבריקות (מראה אמריקאי).

 

סוג נוסף של ציפוי חרסינה לשיניים מיוצר על ידי חברת למינייט הישראלית. ציפויים מסוג זה נראים יותר טבעיים מהציפויים האמריקאים והם גם זולים יותר, אך צריך לשייף לפחות 1 מ"מ מהחלק הקדמי של השן כדי להדביק אותם.

למגוון פתרונות נוספים לאסתטיקת הפה לחצו כאן!

אחרי:

ציפוי חרסינה לשיניים לומיניירס

לפני:

ציפוי חרסינה - לומינירס
שימוש בציפויי לומינירס לקבלת שיניים אחידות באורך, בצבע וקו חיוך אחיד

אחרי:

ציפוי חרסינה - ד"ר ליבי כרמי

לפני:

ציפוי חרסינה - ד"ר ליבי כרמי

צרו קשר

כמו כן, ניתן למלא את הטופס ונחזור אליכם בהקדם.

שעות פעילות


יום א'.........8:00-16:00

יום ב'.........8:00-21:00

יום ג'..........8:00-21:00

יום ד'.........8:00-20:00

יום ה'........8:00-20:00

יום ו'..........8:00-15:00

לתיאום ייעוץ 03-6200711

דוא"ל. clinic@drcarmi.co.il

כתובת. מרכז מיניקן,

רחוב רודנסקי 5, תל אביב

© 2018 by Dr. Libby Carmi, Dentist

 לתיאום ייעוץ